Events Archive

All events from the passed year. This excludes the various amounts of training that we offer and the Tradeshows that we've visited. If you're interested in a past event, want more information or want to receive the presentation be sure to get in contact with us via info@productip.com.

Tue 15-Jan-2019 - Ede

Voor iedereen die betrokken is bij het op de markt brengen van non-food consumenten producten. U moet de risico's die horen bij de rol van fabrikant,…

Tue 08-Jan-2019 - Ede

U moet de risico's die horen bij de rol van fabrikant, importeur, merk-eigenaar en/of retailer beperken. Welke verantwoordelijkheden heeft u eigenlijk?…

Tue 04-Dec-2018 - Hamburg

Sie möchten ein neues Produkt auf den Markt bringen und wissen nicht, welche Symbole und Kennzeichnungen am Artikel und auf der Verpackung erforderlich…

Tue 13-Nov-2018 - Ede

Op 1 januari 2019 gaat de nieuwe wetgeving rondom de verpakkingsrichtlijn in Duitsland in. Wat betekent dit voor u en wat MOET u de komende weken echt…

Tue 23-Oct-2018 - Hamburg

Sie haben sich Gedanken gemacht um Firmenanmeldung, Steuernummer, EORI Nummer, eine tolle Webseite, ein schönes Firmenlogo. Sie haben sich die Nische im…

Mon 22-Oct-2018 - Hamburg

Ab dem 1. Januar 2019 gilt das neue Verpackungsgesetz (VerpackG). Das Verpackungsgesetz ist die Fortentwicklung der Verpackungsverordnung und verpflichtet…

Thu 11-Oct-2018 - Hong Kong

Welcome you to visit us. Register here if you want to set a specific time and date for a meeting at the show.

Tue 02-Oct-2018 - Ede

Maak een afspraak met jezelf om bij ons aan technische dossiers te gaan werken. Lekker rustig en alle expertise bij de hand. En uiteraard een kopje koffie…

Tue 25-Sep-2018 - Ede

Maak een afspraak met jezelf om bij ons aan technische dossiers te gaan werken. Lekker rustig en alle expertise bij de hand. En uiteraard een kopje koffie…

Wed 19-Sep-2018 - Koeln

Welcome you to visit us. Register here if you want to set a specific time and date. Note that we will be speaking at Hall 9, Stand A 144. Friday 21st.…

Tue 18-Sep-2018 - Ede

Workshop maken en delen technisch dossiers voor/met A.S. Watson / Kruidvat via ProductIP

Tue 18-Sep-2018 - Ede

Maak een afspraak met jezelf om bij ons aan technische dossiers te gaan werken. Lekker rustig en alle expertise bij de hand. En uiteraard een kopje koffie…

Tue 11-Sep-2018 - Augsburg

Ab dem 1. Januar 2019 gilt das neue Verpackungsgesetz (VerpackG). Das Verpackungsgesetz ist die Fortentwicklung der Verpackungsverordnung und verpflichtet…

Tue 11-Sep-2018 - Ede

Op 1 januari geldt in Duitsland het nieuwe "Verpackungsgesetz" . Hoewel er geen nieuwe eisen gelden voor gebruikte materialen zal er sprake zijn van significante…

Tue 11-Sep-2018 - Ede

Maak een afspraak met jezelf om bij ons aan technische dossiers te gaan werken. Lekker rustig en alle expertise bij de hand. En uiteraard een kopje koffie…

Tue 31-Jul-2018 - Ede

Maak een afspraak met jezelf om bij ons aan technische dossiers te gaan werken. Lekker rustig en alle expertise bij de hand. En uiteraard een kopje koffie…

Tue 12-Jun-2018 - Central

Agenda: 14:00-14:30: Reception and Introduction 14:30-15:30: “Toy Safety: Are You Doing Enough?”, presented by Dr. Ann Leung, Ph.D., Technical Director,…

Tue 29-May-2018 - Ede

In samenwerking met Parkeer netwerk

Tue 20-Feb-2018 - Ede

English session

Tue 13-Feb-2018 - Ede

Cafe